Sevdiğini Geri Getirme Duası

62 0

Sevdiğini geri getirme duası nedir? Sorusu konu ile ilgili sıkıntısı olanlar tarafından sıkça sorulmaktadır. Son derece yoğun ve stresli hayatın içerisinde insanlar bazı durumların içinden çıkamayabilir ve böyle bir durumda konuyla ilgili olarak profesyonel yardım almaları gerekebilir.

Sevdiğini Geri Getirme Duası Yaptırmak İsteyenler

Sevdiğini geri getirme duası eşi, nişanlısı ya da sevgilisi tarafından terkedilmiş olan kişiler tarafından yaptırılmaktadır. Gerçek medyum ve hocalar sevdiği kişi tarafından terkedilen kişilerin dertlerine çözüm bulmak ve bunun gibi birçok hissi konuda çözüm olmak adına hizmet veren kişilerdir. Gerçek medyum ve hocaların vermiş oldukları hizmetler ise şunlardır;

  • Her türlü kısmet açma büyü, dua ve ritüelleri
  • Kişiye özel vefk ve büyüler
  • Ak büyü ve kara büyü çeşitleri

Sevdiğini geri getirmek isteyenlerin yapmaları gereken çok iyi bir medyum hoca bulmak olmalıdır. İlk karşılarına çıkan medyum hocaya hemen güvenmenin sonu hüsranla bitebilir. Gerçek medyum ve hoca olmadığı halde kendini gerçek medyum gibi tanıtan sahte medyumlara itibar etmemek gerekir. Gerçek medyum bulabilmek için ise çok iyi bir araştırma yapmak gerekir. Bu araştırma yapılırken ise daha evvel iş yaptıran kişilerin yorumlarını dikkate almak gerekir. Bir medyum hakkında yapılan yorumların çoğunluğu olumlu ise itibar edilebilir.

Sevdiğini Geri Getirme Duası Yapan Medyum ve Hocaların Özellikleri Nelerdir?

Yalnızca sevdiğini geri getirme büyüsü değil konularıyla ilgili her türlü uygulamaları yapan medyumların belli özelliklere sahip olması gerekir. Gerçek medyumların doğuştan sahip oldukları bazı yetenekleri vardır. Hisleri ve sezgileri çok kuvvetlidir. Doğuştan var olan yeteneklerini sonradan aldıkları eğitimlerle ve edindikleri tecrübelerle geliştirerek danışanlarına daha fazla konuda çözüm üretebilir hale gelirler.

Gerçek bir medyum konularıyla ilgili bütün uygulama, dua ve ritüelleri çok iyi bilir ve uygulayabilir. Sevdiğini geri getirme duası yalnızca sevgili ya da eş için uygulanmaz. Evi terk eden bir evlat için de yapılabilir.

Sevdiğini Geri Getirme Duası Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Sevdiğini geri getirme duası ne kadar sürede etki eder? Sorusu ile sıkça karşılaşıyoruz. Önemli bir konu olan bu sorunun cevabı duayı yapan ve yaptıran kişiye göre değişikli göstermektedir. Duayı yapan medyum hocanın yetenek ve tecrübesi ile doğrudan ilgili olarak değişiklik göstermektedir. Yetenekli ve tecrübeli bir hoca tarafından yapılan sevdiğini geri getirme duası etkisini 3 ile 7 gün içinde gösterebilir.

Bir de duayı yapan hoca ne kadar işinin ehli olursa olsun hakkında geri getirme duası yapılan kişiden dolayı etkisi geç olabilir. Ya da dua hiç etki göstermeyebilir. Bu durumda dua edilen kişinin üzerine yapılmış bir başka büyü varlığından şüphe edilmelidir.

Sevdiğini geri getirme duasının etki göstermesi için duanın samimi bir kalple yapılması şarttır. Salih bir kalp ile ve abdestli olarak okunması gereken duanın mutlaka Allah’ın güzel isimlerini içermesi gerekmektedir. Ayrıca dua etmeye başlamadan önce 2 veya 4 rekat Hacet Namazı kılmak gerekir. Dua ederken zikredilecek olan Esma yani Allah’ın güzel isimleri mutlaka tavsiye edilen sıraya uygun olarak zikredilmelidir. Sıraya göre okuduğunuz her Esma sonrasında ise mutlaka 1 Fatiha Suresi, 3 İhlas Suresi, 3 Felak Suresi ve 3 de Nas Suresi okumalıdır.
Sevdiğini geri getirme duası mutlaka Besmeleyle başlayıp Nas Suresi ile bitmelidir.

Birçok insan çeşitli hoca ve alimlerin önerdiği dualar ile ettikleri dualarla sevdiklerine kavuşmuştur. Burada önemli olan ise ala umudunuz kaybetmemektir.