Sevgilisi ile öpüştüğü görüntüler yüzünden eleştirilen ünlü sanatçı Işın Karaca, resmen göz dağı verdi: Elimdeki belgeler adam yakar

2 0

Bodrum’da tatil yapar iken kendisinden 19 yaş küçük olan sevgilisi Can Yapıcıoğlu ile öpüşürken görüntülenen Işın Karaca, gelen tepkiler üzerine  resmen gözdağı verdi. Elinde bazı belgelerin bulunduğunu söyleyen Işın Karaca, “Elimdeki belgeler adam yakar. Öptüğüm kişi de neredeyse 3 yıldır birlikte olduğum kişi” dedi.

Meslektaşı Gülşen’e söylediklerinden ötürü günlerce konuşulan Işın Karaca, kendisinden 19 yaş küçük olan piyanist sevgilisi Can Yapıcıoğlu ile Bodrum’da tatil yaptı. Önceki gün sevgilisiyle beraber plajda öpüşür iken görüntülendiği için eleştiri oklarının hedefi olan Karaca, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak tepkisini gösterdi.

“Elimde Delil Olmadan Asla Konuşmam”

Öpüştüğü görüntülerden dolayı bir hayli eleştiri oklarına hedef olan Karaca, yaptığı paylaşım ile kendisini eleştirenlere adeta gözdağı verdi. Kendisini eleştiren sosyal medya hesaplarının para karşılığında tutulduğunu iddia eden Karaca, “50 farklı mesaj kalıbı, gönderilen hesap sayısı 1000. Ücreti 250-500 TL kadar. Tabi sonra milleti gaza getirin yazsınlar! Ne pis, çirkin oyunlar bunlar. Sizin yaratmaya çalıştığınız o algıyı yesinler. Her kim dahil ise bu manyaklığa hayatında başarılar dilerim! Ruhunuz da kalbiniz de hepten bitmiş. Ben elimde delil olmadan asla konuşmam. Beni bilen bilir! Bu işi yapsın diye tuttuğunuz o fan kulüp bebeleri de konuşmaya oldukça meraklı. Bilin istedim. Zira biz fazlasıyla gülüyoruz. Yazık neler ile uğraşıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

“Öptüğüm Adam Neredeyse 3 Senedir Beraber Olduğum Kişi, Beni Sakın Konuşturmayın”

Açıklamalarına aynı şekilde devam eden Işın Karaca, “Ve sökülmeye artı olarak yine dökülmeye devam edenler sürüsü… Şahanesiniz, maaşa bağladığınız isim listeleri ve reklam adı altında para transfer dekontları ile hepsini yollayayım mı? Para ile satın aldığınız bütün kötü yorumların faturasının SS’leri bile bana geldi. Vah vah vah! Biraz iş yapın da o şekilde analım sizi! Siz ancak yarattığınız algı kadarsınız! Biz söylediğimiz şarkılar kadar olmaya hep devam edeceğiz. Benim adımı kullanmazsanız çok sevinirim. Öptüğüm adam da yabancı biri değil, 3 yıldır beraber olduğum kişi. Sahnede değil, gizli saklı plaj köşelerinde, gözden uzak, amma velakin kameraların yakaladığı bir açı! Yani bu benim özel hayatım! Kısacası bundan size ne! Beni daha fazlasıyla konuşturmayın. Şiddetle tavsiyem odur” dedi.

Elimdeki Belgeler Adam Yakar

Sosyal medya üzerinden gelen yorumlara genel olarak cevap verip tepki göstermeye devam eden Karaca, “Sefam olsun ve yaşasın aşk. Gözlerden uzak, sahneme ait olmayan görüntüler. Kına yakın bebekler, elimdeki belgeler adam yakar. O yüzden çıkın aradan, yanmayın.

Işın Karaca Kimdir?

Işın Karaca, 1973 yılında Londra’da doğdu. Annesi Kıbrıslı restoran işletmecisi olan Şeniz Büyükkaraca’dır.  Karaca İngilterede Müzikal Tiyatro üzerine eğitim gördü. Müzikal kariyerine Sezen Aksu’nun vokalisti olarak ilk adımı attı. 1997’de Disney’in animasyon çizgi filmi Herkül’ün Türkçe film müziklerinden “Kutsal Gerçek I-II-III”, “Sıfırdan Oldu”, “Söyleyemem”, “Bir Yıldız Doğuyor” isimli şarkıları Melis Sökmen, Tuba Önal, Sibel Gürsoy, Yonca Karadağ gibi isimler ile birlikte yorumladı. Müziklerin Alan Menken’e, orjinal sözlerin David Zippel’e ait filmin müziklerinin Türkçe söz yazarıysa Işın Karacadır. 1999’da kurulan “Panic Attack” isimli grubun solistliğini üstlendi. Grup maalesef hiçbir albüm çıkaramadan dağıldı. Ayrıca Karaca, iki kere Eurovision Türkiye elemelerine katıldı.